Penziony v Gazipasa

Ubytování v Gazipasa v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Gazipasa. Většina penzionů v Gazipasa se od hotelů v Gazipasa liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Gazipasa.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Evon Otel 

Pokojů: 40
Hodnocení hostů
97 %

Located in Gazipasa, Evon Otel features accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a private beach area and a fitness centre. There is a water park on site and guests can enjoy the on-site restaurant.

Hotely v okolí Gazipasa

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Gazipasa jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Gazipasa. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Gazipasa.


2. Muzuri 

Lokalita: Kargicak
Vzdálenost: 24.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Muzuri, a property with a garden, is situated in Kargicak, 32 km from Sapadere Canyon. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen and a terrace.


3. Villa Darina 

Lokalita: Kargicak
Vzdálenost: 24.6 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Kargicak, Villa Darina offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. The accommodation has free WiFi. The holiday home has 6 separate bedrooms, 5 bathrooms, a fully equipped kitchen with a dining area, and a TV.


4. 6 Bedroom Villa with Private Pool 

Lokalita: Kargicak
Vzdálenost: 24.7 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

6 Bedroom Villa with Private Pool, a property with barbecue facilities and a garden, is set in Kargicak, 26 km from Sapadere Canyon. It has a terrace, mountain views and free WiFi.


5. Toros 3 Sitesi 

Lokalita: Kargicak
Vzdálenost: 25.2 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Boasting sea views, Toros 3 Sitesi offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a tennis court and barbecue facilities, around 27 km from Sapadere Canyon. This holiday home provides air-conditioned accommodation with free WiFi.


6. Honeymoon Villa 

Foto: Honeymoon Villa
Lokalita: Alanya
Vzdálenost: 25.3 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Honeymoon Villa is located in Alanya, 17 km from Alanya Ataturk Square and 18 km from Alanya Red Tower, in an area where snorkelling can be enjoyed. Featuring sea views and a garden, this villa also includes free WiFi.


7. Castle View villa number 3 

Lokalita: Alanya
Vzdálenost: 29.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Located in Alanya, within 13 km of Alanya Ataturk Square and 14 km of Alanya Red Tower, Castle View villa number 3 offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: